Amerika Tatili Planı 101

Horseshoe Bend (2)

Merhaba,

Burada görmeyi beklediğiniz yazımız oitheblog.com tarihinde en kötü yazılan rehberlerden biri olduğu için imha edilmiştir. 2018’de gerçekleştirdiğimiz son Amerika seyahatimizin ardından bu utanç ile daha fazla yaşayamadığımız için bu yazıyı sildik ve konu hakkında ÇOK daha iyi ve yepyeni bir rehber oluşturduk, lütfen şuraya buyurunuz.

Amerika Gezisi Nasıl Planlanır: Batı Yakası İşi Bizde

 

 

9 Comments

  • Alışveriş ürünleri konusunda yepyeni bir site açılıyormuş bu sitenin adı Buypasa’dır. Bu site de yok yok denecek kadar vardır. Çünkü bu sitede çok fazla ürün ve bu ürünlerin çeşitleri çok fazladır. Buypasa.com adresinden bu siteye girerek alışverişe başlayabilirsiniz.

  • Merhaba, Ağustos ayında Güney doğu USA tatil planlıyoruz bu konu hakkında bilmek istediğimiz bir kaç şey var sormak istiyorum sakıncası yok ise mail adrsinizi verebilirmisiniz ?

  • Merhaba, 13-14 günlük 2016 için abd seyahat planımız var eşimle birlikte.

    Newyorku mutlaka görmek istiyorum ve 3-4 gün zaman geçirmek istiyorum, aslında diğer bir gidiş amacımda tema parklar. Bu iki yere de zaman ayırmak isterim. Los angelestaki tema parklar orlandodakinin yerini tutar mı o konuda hiçbir bilgim yok, ya da niagara şelalesi için arabayla 14 saat git yol yapmaya değermi newyorktan ona da emin değilim. 2016 Eylüle planlıyoruz eşimle birlikte geziyi, korku temasının işlendiği halloween etkinliğinin ilktefa 18 eylül – 1 kasım arasında orlando da yapılacak olması da ilgimi o tarafa yöneltiyor, ama havalar eylül sonuna doğru nasıl olur bilemiyorum o yüzden miamide kararsızım.

    Grand canyon oldukça ilgimi çekiyor, Tabi bunun yanında los angles, san francisco, las vegasta ilgi çekici.

    Sormak istediğim 13-14 günlük bir seyahati en optimum ve maliyeti arttırmadan nasıl planlayabilirim. Newyork, niagara, washington, orlando miami ile los angles, sanfrancisco, las vegas, grand canyondan hangilerini çıkarıp bir plan yapmalıyız (yerel uçak + araba kiralama) ve 2 kişi için ortalama maliyet ne kadar olur, bu konularda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir