FUJIFILM X-T10 Fotoğraf Makinesi Kazanmak İsteyen?

Uzun süredir “hadi bir çekiliş daha yapın” dediniz durdunuz, biz sizi kırar mıyız? Ne hediye etsek, ne yapsak diye düşündük taşındık ve bize her gün defalarca kez sorduğunuz bir şeyi hediye edebileceğimizi düşündük.  Tüm fotoğraflarımızı çektiğimiz fotoğraf makinemiz olan Fujifilm X-T10 hediye ediyoruz! Üstelik çekilişe katılmak için öyle alengirli, zahmetli bir şey yapmanıza da gerek yok, nasıl katılabileceğinizi aşağıda şöyle kısaca özetleyelim:

*Çekilişimiz Instagram profilimiz @oitheblog‘da gerçekleşiyor. Katılmanız için yapmanız gereken en önemli şey https://www.artiway.com.tr/oitheblog üzerinden Artıway’e üye olmak ve ardından Instagram profilimizdeki yukarıda gördüğünüz çekiliş görselinin altına en az 3 arkadaşınızı etiketlemek. Tabii ki Instagram üzerinden @oitheblog ve @artiwaytr hesaplarını da takip ediyor olmanız ve çekiliş fotoğrafını beğenmeniz gerekiyor. Başka da koşul moşul yok, gayet basit.

*Önemli detay: Artıway’e şu link üzerinden üye olmazsanız üye olup olmadığınızı takip edemeyiz. Sonra Artıway’e üye görünmediği için hediyeyi çekilişte ismi çıkan kişiye veremeyiz, bu detay çok önemli. Sonra “vay efendim ben üye olmuştum” demeyin diye söylüyoruz, profilimizdeki link üzerinden üye olmanız gerekiyor.

•Sonucu 12 Haziran Pazartesi günü random.org’dan yapacağımız çekiliş ile açıklayacağız. Bize “sizi çok seviyoruz” diye mesaj atmanızın çekiliş sonuçlarında bir etkisi olmayacak yani, bilgisayar rastgele seçecek haberiniz olsun sfjsd. Ama illa ki söylemek isterseniz sorun değil, biz de sizi seviyoruz……..

1 Comment

  • Daha önce yine sizin verdiğiniz referanslı link üzerinden üye olup halihazırda sistemi kullanmakta olan sevgili takipçileriniz için de bir şeyler düşündünüz herhalde değil mi? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir