Yurtdışındaki Etkinliklere Bilet Alırken Tedirgin Olanlardan Mısınız?

Artık gelen sorulardan ötürü emin olduğumuz bir şey var; yurtdışı etkinlikleri için bilet alırken ülkece tedirgin oluyoruz! Tamam çok da haksız değiliz, sonuçta ortada bilmediğimiz bir ülke, aynı dili konuşmadığımız insanlar hatta sahte bilete denk gelme ihtimali bile var (biz denk geldik, oradan biliyoruz) Hal böyle olunca eminiz ki kafanızdan bir sürü senaryo geçiyor ve bu durum o etkinliğe gitmekten vazgeçmeye kadar gidebiliyor. Tamam, panik yok, bu sorunu çözebilmenin bir yöntemini bulduk: popevent.com.tr. Konser, festival, spor etkinliği ne varsa hepsinin biletini satıyorlar. Üstelik Türkçe konuşan insanlarla muhatap oluyorsunuz ve biletinizin sahte olmadığı da garanti. Biz sizi bu sistem ile daha yakından tanıştırabilmek açısından Pop Event’ten Uğur Bozdoğan ile küçük bir röportaj yaptık ve merak edebileceğiniz tüm soruları sormaya çalıştık. Zaten biz de sizin adınıza yakın bir zamanda Pop Event’i deneyimleyecek ve bu deneyimimizden de söz edeceğiz. Buyursunlar efenim!

Pop EventYurtdışında bol bol etkinlik ve festivale katılan bir ikili olarak popevent.com.tr’nin varlığı bizi bayağı sevindirdi. Peki siz nasıl böyle bir web sitesi kurma kararı aldınız? Kişisel olarak böyle bir siteye ihtiyaç duyup “biz neden bu ihtiyacı karşılamıyoruz” gibi bir düşünceniz mi oldu?

İnsanların seyahatlerini etkinliklere göre planladıkları bir dönemde yaşıyoruz. Her sene dünyanın dört bir yanından talep gören etkinliklerin biletleri saatler içerisinde tükenebiliyor. Bu aşamada insanların sorun yaşamadan istedikleri konumda bilet alabilecekleri kullanıcı dostu, eğlenceli bir etkinlik platformu kurma kararı aldık.

Barcelona’da yüksek lisans yaptığım dönemde doğum günü tarihime denk gelen FC Barcelona v Real Madrid karşılaşması izlemek için bilet satın almak istedim ancak biletler çok önceden tükendiği için uzun uğraşlar sonucunda biletimi seyir açısından pek istemediğim bir konumdan satın almak durumunda kaldım.

Pop Event olarak bu ihtiyacı karşılarken müşterilerimizin aylar öncesinden planladıkları seyahatlerinde bilet arama süreci ve son dakika yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırarak unutulmayacak bir deneyim yaşamaları adına güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermeye başladık.

Pop Event tam olarak ne yapar?

Pop Event bireysel ve kurumsal müşterilerine güvenilir ve profesyonel bir şekilde biletleri tükenen etkinliklere bilet, VIP koltuk, loca gibi farklı oturma seçeneklerinde bilet temin eder. Yakın gelecekte müşterilerimizin her şey dahil tur paket paketleri sunarak; konaklama, uçak bileti ve etkinlik bileti dahil paket seçenekleri sunmaya başlamayı hedefliyoruz.

Coldplay KonseriPeki süreç nasıl ilerliyor? İnsanların kafasını en çok karıştıran şeylerden biri genellikle bileti teslim alma kısmı oluyor. Bu sistemi nasıl oturttunuz?

Müşterilerimiz gitmek istedikleri etkinlik biletlerini popevent.com.tr üzerinden veya bize ulaşabilecekleri telefon numaralarımızdan kendi tercihleri doğrultusunda oturmak istedikleri kategoriye göre satın alabilirler.

Satın alma sürecini güvenilir bir şekilde tamamladıktan sonra etkinlik bileti müşterilerimizin tercih edeceği şekilde etkinliğin yapılacağı şehirde konakladıkları otellerine veya adreslerine sorunsuz, güvenilir, hızlı ve ücretsiz olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Barcelona MaçıBizce yurtdışında gerçekleşen herhangi bir etkinlik için bilet satın almanın en düşündüren kısmı biletin güvenilir olup olmadığı. Bu noktada özellikle aynı dili konuştuğumuz ve güvenebileceğimiz biri ile iletişim halinde olabilmek insana gerçekten güven veriyor. Örneğin biz Madrid’de Rolling Stones konserine gittiğimizde, bilinen bir site üzerinden bilet almamıza rağmen tam kapıdayken biletlerimizin sahte olduğu ortaya çıkmıştı! Siz biletlerin yüzde yüz güvenilir olduğu konusunda kullanıcılarınıza bir garanti veriyor musunuz?

Biletlerin temini konusunda uluslararası ortaklarımızla yapmış olduğumuz anlaşmalar bulunmaktadır. Satın alınan biletler %100 garantili ve güvenilir bir şekilde temin edilmektedir. Bu noktada Pop Event olarak çok titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Pop Event üzerinden satın alınan biletlerle örnek verdiğiniz gibi bir olayı yaşamanız söz konusu bile olamaz. 🙂

En çok hangi etkinlikleriniz ilgi görüyor? Türkiye’yi göz önünde bulundurunca sanki spor etkinlikleri ön plana çıkarmış gibi geliyor…

Haklısınız, Spor etkinlikleri daha çok ilgi görüyor. 2016 yılını göz önünde bulundurursak El Clasico , Euro 2016, Euroleague Final Four, Roland Garros turnuvası gibi etkinlikler en popüler etkinlikler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Coldplay, One Direction, Rihanna, Madonna gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserleri de ilgi gören etkinlikleri de oldukça popüler.

Radiohead KonseriYine kullanıcıların merak edebileceği bir şeye değinmek istiyoruz. Diyelim ki sizin aracılığınızla bir etkinlik bileti satın aldık ve bir şekilde kapıda ya da bilet teslimatı sırasında biletlerle ilgili sorun yaşadık. Bize telefon aracılığıyla ya da başka bir şekilde destek verebilme şansınız oluyor mu, sonuna kadar yanımızda mısınız? 🙂

Müşterilerimize Avrupa’da özellikle Barcelona ve Londra’da çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde Ispanya La Liga maç biletleri ve Premier League karşılaşmaları gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapan şehirlerde avantajlı şekilde hizmet vermekteyiz. Biz satın alma süreci öncesinde ve sonrasında güven inşa ediyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin satın alma işlemi sonrasında yaşayabilecekleri tedirginliklerini tabii ki anlayışla karşılıyoruz ve bize istedikleri zaman ulaşabilecekleri mobil telefon numaralarımızı paylaşıyoruz.  Biletleri teslim alana kadar müşterilerimizle sürekli olarak iletişim halinde oluyoruz. Pop Event ekibi dinamik ve uluslararası deneyime sahip arkadaşlarımız sayesinde olabilecek sorunları dakikalar içerisinde çözebilecek tecrübemizle müşterilerimizin bu konu da tedirgin olabilecek durumları ortadan kaldırıyoruz.

Son olarak, sitenize girdiğimizde biletlerini göremediğimiz bir etkinlik için talepte bulunabiliyor muyuz?

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda dünya genelinde gerçekleşecek herhangi bir etkinlik için de bilet temin hizmeti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir