Orta Avrupa’da Yılın 365 Günü Plajda Bira Keyfi

Özellikle Orta Avrupa’ya seyahat ederken karşınıza çıkabilecek en büyük problemlerden biri hava durumu diyebiliriz. Soğuk ve yağmurlu bir hava olma olasılığı çok yüksek olan Orta Avrupa ülkelerine giderken “yanınızda bikini götürmeyi unutmayın” tavsiyeleri vermediğimiz gibi, sürekli yağmurluk, şemsiye, kalın kıyafetler almanız konusunda baya ısrar ediyoruz. Siz de bizim gibi kış aylarında soğuktan, kat kat giyinmekten bıkıp, güneşli bir plajda Mojito keyfi hayal edenlerden, bizim kış yaşadığımız aylarda sıcak olan ülkelere kaçış yolu arayanlardansanız bu fikir çok hoşunuza gidecek.

Berlin yakınlarındaki Krauznick bölgesinde bulunanlar, “Tropical Island Resort” adındaki üstü kapalı bir tatil köyüyle bu hayalini yılın istediği günü gerçekleştirebiliyor. Şöyle efendim, içi daima 26 derece ısıda olan, plaj, dünyanın en büyük kapalı havuzlarından birini, su kaydırakları, gece kulübü, bungalov tipi odalar, 50 bin ağaç/bitkisi olan bir tropikal orman içeren, balona binebileceğiniz büyüklükte olan bir alandan bahsediyoruz.

article-2281349-17A8B4E7000005DC-778_964x632 Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical Island Indoor Tropical IslandIndoor Tropical Island

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir