New York’ta Turist Olduğunuzu Belli Etmeme Yöntemleri

New York, dünyada en çok turist akınına uğrayan şehirlerden biri olsa gerek. Kimi tarafından “ay yok şekerim ben Ayvalık’ı seviyorum çok huzurlu” gibi saçma kıyaslamalara maruz kalıyor, kimileri de benim gibi aşık olup geri dönüyor. Ama hepimizin ortak noktada buluştuğu bir konu var: Ortalıkta Leyla gibi dolaşmak.

Bir elimizde harita, üzerimizde I Love NY tişörtü, metronun önünde yer yön bulmaya çalışırken, yerel halkın “bi’ bitmediler” bakışlarının farkına bile varmıyoruz. Bu yüzden, New York’ta turist gibi görünmemek gibi bir isteğiniz, sinsice halkın arasına karışmak gibi bir hedefiniz varsa, aşağıdaki video’yu izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu iyiliğimi de unutmayın.

3 Yorum

  • Spor ayakkabinin nesi yanlis.. Ayrica bu tip isinden nefret ediyorum resmen adam sogusluyorlar. Kaldirimdaki metro izgaralarindan genelde kimse yurumez, kaldi ki etekler havalansin.. Yol bossa kirmizi isikta pekala gecilir.. Yolda hizli adimlamak sizi ele vermicek onemli bir ayrinti.. Elde tek bir kahve bardagi sizi new yorker gostermeye yetebilir.. Butun cabaniza ragmen yanlarindan gecerken tur cigirtkanlarinin radarina takilirsaniz moralinizi bozmayin onlar bu isin kurdu ben bes yildir burda yasayan bir turistim hala pesime takiliyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir