OitheBlog ile Delirmeceler: Playlist No: 1

Tamam biliyoruz, yaklaşık 800 kez falan playlist yapacağımıza söz verip sürekli erteledik. Özür dileriz. Ama sizi de tebrik etmemiz gerek, biz Snapchat’te tam gaz konuşurken arkadan dinlediğimiz şarkıyı nasıl tespit ediyorsunuz, hadi diyelim tespit ettiniz, bir de onun güzel olduğu kanısına nasıl varıyorsunuz hakikaten bilemiyoruz. Bizim kulağımız sizinki kadar başarılı çalışmıyor mu diye aramızda tartıştık bile. Neyse, son dönemlerde bol bol dinlediğimiz şarkılardan oluşan ortaya karışık ilk playlistimizi aşağı bırakıyoruz. Öpücükler!

Ps. Spotify’dan takip etmek isterseniz OitheBlog diye değil Öykü Doğan diye şettirmeniz gerekiyor. Spotify bize OitheBlog account’u versin plz………….

4 Comments

 1. Simple things uzun zamandır benim de favorilerim arasında.Sizin sevmenize de sevindim :) Diğer şarkılara da bakayım teşekkürler paylaşım için…

 2. der Penner am Hauptbahnhof

  Röyskopp <3 <3 <3 Kulaklarınıza sağlık, iyi dileklerimle.

 3. nn33

  Yahu ellerinize saglik amma o kadar tame impala tame impala diyosunuz bitanecik serpistirmemissiniz su listenin ortasina :) unuttunuz mu arkasi yarina mi biraktiniz ???

  • oitheblog

   ahahaha evet yavaş yavaş ilerleyelim dedik, bi de özellikle çok sorulanları koyduk listeye öncelikli olarak onun da etkisi :))

Leave a Reply